logo
HOME | KONTAKT

Cięcie betonu

Cięcie betonu

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu wiercenia otworów w betonie, oraz cięcia betonu Usługi nasze świadczymy usługi na terenie całej Plski. Wykonujemy diamentowe cięcie betonu za pomocą specjalistycznych maszyn i narzędzi. Cięcie betonu przeprowadzamy techniką diamentową, która umożliwia cięcie dowolnego materiału i jednocześnie nie powodując pylenia. Polecamy znajdujące się w naszej ofercie usługi:

  • Wzmacnianie konstrukcji taśmami węglowymi, matami kompozytowymi z włókien węglowych, zbrojenie zewnętrzne, zwiększanie nośności: stropów, słupów, podciągów.
  • Cięcie betonu, wycinanie otworów  np. drzwiowych w ścianach, pod schody w stropach, bezpyłowo, cięcie betonu piłami diamentowymi, wiercenie otworów techniką diamentową.
  • Naprawy konstrukcji żelbetowych zaprawami PCC i PC
  • Kucie betonu, ręczne wyburzenia.
  • Zabezpieczenia ppoż. wzmocnień, dylatacji, przejść instalacyjnych.
  • Montaż kotew talerzowych.
  • Wklejanie prętów, starterów.
  • Iniekcje ciśnieniowe, sklejanie i uszczelnianie rys.
  • Certyfikaty firm Sika, S&P, Rockwool, Rigips, Webac, Promat, Hilti

Cięcia betonu to zadanie, do którego potrzebne jest ogromne doświadczenie, oraz odpowiedni sprzęt. Dlatego zamiast samodzielnie poszukiwać rozwiązania i testować nowe technologie, lepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom. W ten sposób zyskujemy perfekcyjne wykonanie i jednocześnie pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone szybko i bezproblemowo.

Naszym kapitałem są ludzie, nasi pracownicy, posiadający ogromne doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej pracy w naszej firmie. Posiadamy profesjonalny park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować w różnorodnych warunkach. Stosowane przez nas tarcze diamentowe to nowoczesne rozwiązanie, które znacząco usprawnia przebieg pracy: w ten sposób cięcie betonu wykonujemy szybko i bez komplikacji. Cięcie żelbetu przeprowadzamy na terenie całego kraju, między innym w Białymstoku, Lublinie, Krakowie, Warszawie oraz wielu innych miastach. Atrakcyjne warunki dojazdu i korzystne ceny sprawiają, że bez problemu możesz zamówić cięcie konstrukcji niemal w dowolne miejsce. W przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty. Oferujemy nowoczesne usługi w atrakcyjnej cenie, a nasze doświadczenie w zakresie cięcia betonu sprawia, że jesteśmy wiodącą na rynku firmą.

Nowoczesny sprzęt, za pomocą którego przeprowadzamy cięcie betonu posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Zatem gdy chodzi o cięcie betonu zbrojnego, nasza firma nie ma w sobie równych. Jeśli potrzebujesz fachowców, którzy rzetelnie wykonają swoją pracę, z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług. Elastyczne terminy oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że nasza oferta wyróżnia się na rynku. Niezależnie od tego, czy posiadasz zlecenie na wykonanie profesjonalnego cięcia na dużych powierzchniach, czy regulowanie posadzki lub niewielkie nacięcia - zajmiemy się nimi i przeprowadzimy profesjonalne cięcia. Nasz zespół posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje, a duże doświadczenie w zakresie techniki diamentowej sprawia, że wszystkie prace przebiegają bezproblemowo. Grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa - dołącz do nich, jeśli szukasz profesjonalistów, którym możesz powierzyć wykonanie takiego zadania.

 

 

Nasza oferta

Naprawy konstrukcji z betonu, żelbetu, murowanych, drewnianych taśmami i matami kompozytowymi z włókien węglowych. Zwiększanie nośności stropów, belek. Iniekcje, sklejanie pęknięć w konstrukcjach betonowych, kamiennych i murowanych, wypełnianie ubytków betonu oraz pustych przestrzeni, zabezpieczanie zbrojenia. Taśmy węglowe.

 

 

Wzmacnianie konstrukcji taśmami węglowymi, matami kompozytowymi z włókien węglowych, zbrojenie zewnętrzne, zwiększanie nośności: stropów, słupów, podciągów. sprężanie taśm węglowych.
Cięcie betonu, wycinanie otworów np. drzwiowych w ścianach, pod schody w stropach, bezpyłowo, cięcie betonu piłami diamentowymi, wiercenie otworów techniką diamentową.
Naprawy konstrukcji żelbetowych zaprawami PCC i PC
Kucie betonu, ręczne wyburzenia.
Zabezpieczenia ppoż. wzmocnień, dylatacji, przejść instalacyjnych.
Montaż kotew talerzowych.
Wklejanie prętów, starterów.
Iniekcje ciśnieniowe, sklejanie i uszczelnianie rys.
Certyfikaty firm Sika, S&P, Rockwool, Rigips, Webac, Promat, Hilti

Szeroki zakres stosowania tąśm węglowych, mat z włókien węglowych i kształtek w budownictwie:

Zwiększanie nośności:
- Zwiększenie obciążeń elementów konstrukcyjnych obiektów budowlanych
- Zmiana warunków użytkowania obiektu
- Konieczność zamontowania cięższych urządzeń w obiektach
- Stabilizacja wibracji i oscylacji

Modyfikacja konstrukcji ze względu na:
- Zmianę schematu statycznego
- Otworowania w płytach stropowych
- Zwiększenie odporności sejsmicznej
- Korekta błędów projektowych lub wykonawczych

Uszkodzenia elementów konstrukcyjnych:
- Korozja zbrojenia (ubytki w zbrojeniu)
- Starzenie się materiałów konstrukcyjnych
- Uszkodzenia spowodowanie pożarem, uderzeniem, itp.

Poprawa użyteczności obiektów:
- Redukcja rozwartości rys
- Redukcja naprężeń rozciągających w stali
- Poprawa wytrzymałości zmęczeniowej
- Wydłużenie żywotności obiektów zabytkowych

 

 

Kontakt

RAB Technika Diamentowa
ul. Geodezyjna 80/18
03-290 Warszawa
NIP 524 10 61 690
REGON 011771602
BANK santander Polska 
Nr r-ku 83 1500 1070 1210 7000 7970 0000
tel/fax: +48/22/632 10 88

mobile:
501 165 264 Tomasz Radzki 
501 298 912 Bogdan Radzki
502 157 855 Sławek Radzki
rab@technikadiamentowa.com